Dámske jarné bundy

Kožená, džínsová, prešívaná, košeľová, kockovaná, oversize, farebná a do pása. Tak by sa dal stručne a výstižne zhrnúť prehľad toho, aké jarné bundy budú tento rok IN. Ktorá z nich vám padne a urobí radosť?

Dámske jarné bundy

Jarné bundy 2024: čo je tento rok IN?

Tento rok sú jasné dva prúdy: bundy do pása, ktoré idú skvele dohromady s džínsami s vysokým pásom, alebo oversize jarné bundy nosené klasicky alebo len prehodené cez ramená. Stále populárna je džínsová, kožená a prešívaná bunda, vrátili sa aj košeľové strihy inšpirované pánskym šatníkom. A farby? Biele, žiarivo farebné alebo metalické dámske jarné bundy sú jasným must have na jar 2024.

Náš tip

Ružová nežnosť okorenená rockovými prvkami

Pýtate sa, či idú dohromady romantické dievčenské šaty a kožená bunda? Rozhodne áno!

Púdrovo ružová jarná bunda v strihu klasického kriváka je perfektný kúsok na oživenie každého outfitu. Hodí sa k rozviatym princeznovským šatám, džínsom s vysokým pásom, podpätkom, teniskám, čižmám aj šnurovacím topánkam.

Kožená dámska jarná bunda je skrátka kúsok na každú príležitosť, ktorý sa nikdy nestratí.

Ružová nežnosť okorenená rockovými prvkami
Ružová nežnosť okorenená rockovými prvkami
Ružová nežnosť okorenená rockovými prvkami

Ktorá dámska jarná bunda sadne na vašu postavu?

Nie každá bunda a každý trend sadnú každej z nás. Pri výbere je dobré riadiť sa najmä typom postavy a efektom, aký chcete dosiahnuť. Máte ženské krivky a nechcete ich schovávať? Bude pre vás ideálna jarná bunda do pása alebo dlhšia s opaskom, rozhodne nie oversize. Máte širšie boky alebo väčšie bruško, na ktoré nechcete upozorňovať? Potom sa oversize bunda hodí úplne skvele.