Dámske kockované bundy

Kocka patrí medzi nesmrteľné vzory, a tak niet divu, že sa stále vracia. Aktuálnym hitom je kockovaná bunda, prípadne kockovaná košeľová bunda, a to vo všetkých možných dĺžkach a farebných prevedeniach.

Dámske kockované bundy

Kockovaná bunda: módny hit na jar a jeseň

Kockovaná bunda pár rokov možno ležala na dne šatníkovej skrine, teraz sa ale opäť vracia na módnu scénu. Je skvelým kúskom na prechodné obdobia, kedy sa treba zahriať, ale už nie je nutné nosiť zimnú bundu. Je štýlová, pohodlná, veľmi dobre sa kombinuje a v niektorých strihoch sa hodí aj pre opačné pohlavie, takže si ju môžete požičiavať s priateľom. Kockovaná bunda skrátka frčí a v skrini sa rozhodne nestratí.

Náš tip

Štýlový outfit na pochmúrne jesenné dni

Pochmúrna jeseň si priam hovorí o to, aby ste ju rozžiarili nejakou nápaditou módnou kreáciou, ktorá zaženie všetky chmúry.

Základom je samozrejme kockovaná bunda oversize strihu. Tú doplňte vlneným klobúkom v tóne bundy, okoreňte čiernymi koženými sexi legínami alebo nohavicami, obujte vysoké topánky na platforme a môžete vyraziť.

Kockovaná bunda neznesie príliš nápadné doplnky, a tak voľte radšej menšiu kabelku.

Štýlový outfit na pochmúrne jesenné dni
Štýlový outfit na pochmúrne jesenné dni
Štýlový outfit na pochmúrne jesenné dni

Kockovaná bunda a elegantný vzhľad? Rozhodne ÁNO!

Kockovaná bunda sa skvele hodí k už spomínaným koženým nohaviciam alebo džínsom, pokiaľ však zvolíte zodpovedajúcu farbu a strih, možno s ňou vytvoriť aj elegantnejšie kreácie. Skúste napríklad kockovanú bundu do pása a puzdrovú sukňu, dlhé úpletové šaty s dlhšou kockovanou bundou alebo kockovanú bundu doplnenú opaskom, rolákom, nohavicami a čižmami na podpätku.