Letné kabelky

Leto si žiada novú kabelku! Tá by mala dokonale vystihovať nielen vašu osobnosť, ale aj váš životný štýl. Elegantné výtvory tejto sezóny sú predovšetkým o praktickosti a vyjadrení. Osviežte svoj šatník letnou kabelkou cez rameno, prútenou kabelkou alebo napríklad najnovším prírastkom od značky Coccinelle.

Letné kabelky

Objavte s nami tie najštýlovejšie letné tašky a kabelky

Chystáte sa k vode a hodila by sa vám taška, ktorá bude nielen praktická, ale vyšperkuje váš vzhľad? Letné plátené kabelky neodmysliteľne patria k slnečným dňom. Veľké tote tašky, čo bez problémov odnesú celú plážovú výbavu určite musíte mať! Okrem nich u nás nájdete aj trendy letné kabelky 2023 rôznych štýlov a veľkostí.

Náš tip

Okrúhla háčkovaná biela letná kabelka vás dostane

Horúce dni a dovolenková atmosféra si pýtajú netradičné doplnky, preto sú letné slamené kabelky také obľúbené. Rovnako aj háčkovaná letná kabelka v zaujímavom okrúhlom tvare dokáže z akéhokoľvek, aj úplne jednoduchého outfitu urobiť okamžite niečo viac.

Skvelo vynikne pri ľanovom oblečení a čerešničkou na torte je aj pekný slamený klobúk.

Okrúhla háčkovaná biela letná kabelka vás dostane
Okrúhla háčkovaná biela letná kabelka vás dostane
Okrúhla háčkovaná biela letná kabelka vás dostane

Svieže letné farebné kabelky

Pestré farby, originálne vzory a originálne kombinácie materiálov robia letné kabelky skvelým kúskom na prejavenie individuálneho štýlu. Bohémske letné crossbody kabelky so strapcami vám pomôžu vyskladať dokonalý festivalový outfit. Prezrite si najnovšiu kolekciu značiek Rip Curl, Roxy či Fashionhunters a vyberte si dámske letné kabelky presne pre vás.