Značkové crossbody kabelky

Guess, Michael Kors alebo Tommy Hilfiger kabelka... Kabelky sú pre mnoho žien módnou závislosťou. Práve kabelka totiž dokáže povzniesť celý outfit na vyššiu úroveň. Náš šatník by mal preto obsahovať niekoľko druhov kabeliek v závislosti od príležitosti – jedným z nich sú práve crossbody kabelky.

Značkové crossbody kabelky

Elegantná či športová? Crossbody kabelka zvládne oboje

Tiež ste neustále v jednom kole? Potom vám nesmie chýbať kráľovná kabeliek – crossbody kabelka. Nielen že padne prakticky k čomukoľvek, najmä pokiaľ zvolíte univerzálnu béžovú či čiernu verziu, ale značková kožená crossbody môže dokonca každý jednoduchý outfit výrazne pozdvihnúť. Poslúži vám mnoho rokov a nemusíte každý deň premýšľať, po ktorej dnes siahnuť.

Náš tip

Malá, ale výrazná

Že sú crossbody kabelky tak trochu nuda? Ani nápad! Špičkový dizajnéri dodávajú svojim verným fanúšikom pravidelnú dávku šmrncu a neokúkanosti.

Záleží len na vás, vašej odvahe a cenovom rozpočte. Crossbody kabelky Michael Kors, Tommy Hilfiger či Guess nebudú na uliciach vidieť tak často ako low cost kúsky.

Malá, ale výrazná
Malá, ale výrazná
Malá, ale výrazná

„Neoznačkované“: pre milovníčky minimalizmu

Značková kabelka v módnom poňatí rozhodne neznamená obrie výrazné logo. Ak ste zástankyňou hesla „menej je viac“, porozhliadnite sa po dizajnových kúskoch, ktoré zaručujú kvalitu, ale nepotrebujú svoje meno kričať do celého sveta. Ak siahnete po kabelke s väčším logom, potom ju kombinujte s veľmi skromným zvyškom outfitu. Nie je nič horšie, ako vykričaný prvoplánový outfit, ktorý prekypuje slávnymi menami.