Kožené kabelky

Kožená kabelka vám môže vydržať po celý život a čím dlhšie ju budete používať, tým lepšie bude vyzerať. Počiatočné náklady sú síce vyššie ako pri syntetickom ekvivalente, životnosť je však oveľa dlhšia. Kožená taška, ľadvinka či kožená crossbody kabelka... Vyberte si tú pravú podľa svojho vkusu.

Kožené kabelky

Kúzlo skvele postavených outfitov je v luxusných doplnkoch

Kvalitná kožená kabelka nestojí síce pár eur, ale zato vám môže pri správnej starostlivosti prinášať radosť mnoho rokov. Medzi Francúzkami sa dokonca originálne kožené kabelky dedia z generácie na generáciu. Nepotrebujú preto utrácať za drahé oblečenie. Stačí jeden alebo dva naozaj luxusné kúsky, ktoré dodajú na noblese aj džínsom zo second handu a lacnému tričku.

Náš tip

Investícia do koženej kabelky sa vám rýchlo vráti

Nie nadarmo sa hovorí, že krása je v jednoduchosti a kvalita predčí kvantitu. Vášmu štýlu jedine prospeje, keď všetko nepotrebné vymeníte za jednu jedinú koženú kabelku.

Malá kožená kabelka cez rameno vás nebude stáť imanie, a pritom dokáže s vašimi outfitmi skutočné zázraky. Spoľahnite sa, že žiarivo ružovú nikto neprehliadne!

Investícia do koženej kabelky sa vám rýchlo vráti
Investícia do koženej kabelky sa vám rýchlo vráti
Investícia do koženej kabelky sa vám rýchlo vráti

České kožené kabelky valcujú svet

Talianske aj francúzske kožené kabelky sa tešia ohromnej sláve, ale tie české a slovenské im môžu statočne konkurovať. Nazrite medzi kožené kabelky Kara či Baťa a presvedčte sa sami. Veľká kožená kabelka „shopper“ bude spoľahlivým parťákom do veľkomesta, malá kožená kabelka je možné vziať prakticky kamkoľvek – na večierok, rande, prechádzku aj do práce.