Kvetinové kabelky

Objavte kvetinové kabelky a kvetinové tašky s jedinečnými vzormi v krásnych látkach a koži. Doprajte si pocit dokonalosti a výnimočnosti každý deň.

Kvetinové kabelky

Kvetinové kabelky rozdávajú radosť

Láka vás horúci hit florálnych vzorov? Vieme, že romantické šaty s výrazným vzorom nie sú pre každého, ale čo tak kabelka s kvetinovým vzorom? Pomôže vám objaviť vašu ženskú stránku aj v prípade, že sa vyžívate v džínsoch s teniskami. Porozhliadnite sa napríklad medzi Guess kabelkami s kvetmi, hneď bude váš outfit o poznanie veselší.

Náš tip

Pridajte trochu života svojim outfitom

Je váš šatník skôr monotónny a stále si lámete hlavu, ako ho trochu osviežiť? Nemusíte hneď meniť polovicu zvrškov, stačí začať drobnosťami.

Doplnky môžu kraľovať aj tým najstriedmejším outfitom a dodať im tak zakaždým inú emóciu. Kryštalickú ženskosť, nežnosť a jemnosť skrýva módna kvetovaná kabelka. Pridajte k nej rozkvitnuté topánky a čelenku, dokonale splyniete s letom.

Pridajte trochu života svojim outfitom
Pridajte trochu života svojim outfitom
Pridajte trochu života svojim outfitom

Kvetinový vzor pre každé vaše ja

Túžite po ľahko dramatickom efekte alebo nežnej romantike? Upútať pozornosť alebo jemne doladiť outfit? Kvetované kabelky môžu mať mnoho tvárí. Čím väčšia kabelka, tým viac pozornosti k sebe láka, a to najmä v prípade výrazných vzorov. Tento efekt je však možné ľahko utlmiť, keď siahnete po kabelke zdobenej drobnými výšivkami kvetín. Sotva viditeľný detail zachová decentný ráz, a napriek tomu neprídete o vytúžený efekt zdôraznenia ženskosti.