Prešívané kabelky

Máte už svoju prešívanú kabelku? Tento trend pobláznil celý svet a do obchodov priniesol tisícky modelov podobajúcich sa na ikonickú Bottega Veneta kabelku. Vyberte si jednu aj vy.

Prešívané kabelky

Ikonická prešívaná kabelka je na scéne už od roku 1929

Popularitu si však získala až vo februári 1955, preto má najvýznamnejšia kabelka v dejinách módy od Chanelu označenie 2.55. Kabelka na štýl Bottega Veneta s pravidelným prešívaním je stále obrovským hitom a experti sa jednohlasne zhodujú, že zostane v kurze ešte dlho. Už máte tú svoju?

Náš tip

Čím väčšia, tým lepšia

Typické oversize prešívané shopperky, ktoré sa stali trendom poslednej sezóny, sú splneným snom všetkých žien, ktoré nemajú v kabelkách nikdy dosť miesta.

Pri prešívaných shopperkách platí čím väčšia, tým lepšia, a to doslova. Aktuálne sú mestské výrazné pastelové farby, ale aj lesklá imitácia kože, ktorú využijete k jednoduchým outfitom či na dlhý deň v práci.

Čím väčšia, tým lepšia
Čím väčšia, tým lepšia
Čím väčšia, tým lepšia

S čím kombinovať prešívané kabelky?

Prešívaná kabelka s retiazkou je klasika, ktorú má vo výbave každá trendsetterka. V neutrálnych odtieňoch je to nadčasový doplnok, ktorý sa hodí ku každodenným, ale aj elegantne ladeným outfitom do práce i do spoločnosti. Prešívaná crossbody kabelka v žiarivých farbách je zaujímavým extravagantným kúskom a osvieži každý outfit.