Pánske chino nohavice

Plátené nohavice, ktoré sú úžasne pohodlné a zároveň dostatočne reprezentatívne? To sú chino nohavice! Na Modio.sk môžete vyberať zo stoviek modelov prehľadne na jednom mieste.

Pánske chino nohavice

Pánske chino nohavice - univerzálne a pohodlné

Obzeráte sa po nadčasových, praktických a štýlových nohaviciach? Chybu neurobíte, ak stavíte na modré chino nohavice alebo neutrálne farby ako béžová či hnedá - je dobré mať aspoň dvojo na výmenu. Tieto bavlnené nohavice do šatníkov moderných mužov prenikli armády a nie je sa čomu čudovať - sú komfortné a odolné.

Náš tip

Chino nohavice nielen pre gentlemanov

Chino nohavice sa typicky spájajú s casual elegantnou módou, no nemusí to byť vždy tak.

Pánske chinos nájdete aj v ležérnejšej streetstylovej verzii ako napríklad tieto od značky Vans. Ich širší strih poskytuje väčší komfort, a s obyčajným basic tričkom pôsobia veľmi uvoľnene aj na pánoch so športovejším vkusom.

Chino nohavice nielen pre gentlemanov
Chino nohavice nielen pre gentlemanov
Chino nohavice nielen pre gentlemanov

Ako nosiť chino nohavice?

Chinos sú jedny z najpraktickejších a najľahšie kombinovateľných nohavíc, preto ich popularita stále rastie. Výborne vyzerajú s košeľou, jednofarebným či pásikavým tričkom, mikinou, svetrom, športovým sakom, bomberou aj kabátom. Ladia aj s rôznymi typmi topánok od pláteniek po koženú obuv, takže ich využijete na rôzne príležitosti.