Pánske nohavice na svadbu

Pánske nohavice na svadbu

Ako vyskladať outfit pre ženícha?

Rozhodli ste sa vstúpiť do manželstva a teraz vás čaká prvá dôležitá otázka: čo na seba? Svetlým typom odporúčame tmavý oblek, v ktorom lepšie vyniknete. Môže byť matný aj pololesklý, strih zvoľte slim fit s kratším rukávom. Samozrejme nezabudnite na pekné manžetové gombíky. Pánske nohavice na svadbu musia skvele sedieť a ladiť so zvyškom outfitu pre prípad, že by ste neskôr sako vyzliekol.

Náš tip

Netradičné svadby búrajú módne pravidlá

Ste s budúcou manželkou slobodné duše, ktoré sa nenechajú zviazať škrobenými tradíciami? Užite si kúzlo rustikálnej svadby v lese, na lúke, farme či v záhrade a vykročte do spoločnej budúcnosti štýlovo.

Letné čierne, šedé či béžové nohavice na svadbu strihu chino sú primerane formálne a v kombinácii so slávnostnými trakmi, motýlikom a manžetkami budete za kráľa dňa. Vyhrňte rukávy a pokojne pridajte šik klobúk, prírodné svadby totiž doprajú veľa priestoru pre kreativitu.

Netradičné svadby búrajú módne pravidlá
Netradičné svadby búrajú módne pravidlá
Netradičné svadby búrajú módne pravidlá

Outfit na svadbu ako hosť

Hostia by mali v prvom rade rešpektovať farebné zadanie a celkový ráz svadby, ktorý je spravidla popísaný už v pozvánke. Podľa toho voľte strihy jednotlivých odevov aj primeranú formálnosť vášho outfitu. Nezabudnite však na pravidlo, ktoré hovorí, že všetka pozornosť by mala patriť ženíchovi. Vynechajte vestu a výrazné doplnky, držte sa tmavých farieb a nemôžete šliapnuť vedľa.