Tehotenské šaty na svadbu

Svadba je jedným z najkrajších okamihov v živote, či už ste nevesta, družička, alebo hosť. Byť tehotná v tento zvláštny deň navyše prináša úplne nový rozmer emócií a výziev. Preto sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vybrať šaty, ktoré dokonale podčiarknu vaše tehotenské krivky.

Tehotenské šaty na svadbu

Elegantné tehotenské šaty pre formálnu svadbu

Očakávate nového člena rodiny a zároveň vás tento rok čaká svadba? Šarmu a elegancie sa rozhodne vzdávať nemusíte. Či už uprednostňujete kvetinové vzory, alebo jemné pastelové odtiene, v ponuke značiek Mama LiciousMissguided si určite vyberiete. Zvoliť môžete dlhé elegantné šaty s decentnými čipkovými detailmi alebo krátke šaty s volánikmi pre hravý vzhľad.

Náš tip

Nostalgická elegancia v staroružových tehotenských šatách

Ak hľadáte dokonalý kúsok, ktorý môžete nosiť nielen ako družička, ale aj ako svadobný hosť, staroružové tehotenské šaty sú jasnou voľbou. Tieto šaty s vysokým pásom budú krásne ladiť s vašim rastúcim bruškom a zároveň vytvoria ilúziu dlhších nôh.

Čipkované detaily na šatách pridávajú romantický nádych a dotvárajú luxusný dojem. Okrúhly výstrih zaručí, že sa budete cítiť úplne komfortne, čo je pre tehotné ženy úplne zásadné.

K slávnostnej róbe odporúčame zvoliť decentné a sofistikované doplnky, ktoré budú ladiť so staroružovým odtieňom – pár elegantných náušníc, subtílny náramok a decentné podpätky.

Nostalgická elegancia v staroružových tehotenských šatách
Nostalgická elegancia v staroružových tehotenských šatách
Nostalgická elegancia v staroružových tehotenských šatách

Výber farby a strihu je zásadný

Na formálnu svadbu, kde sa očakáva skvostný a sofistikovaný vzhľad, môžete zvoliť pastelové odtiene, ktoré vám dodajú svieži a romantický look. Vyhnite sa však bielej farbe, ktorá tento deň patrí iba neveste. Radšej siahnite po odtieňoch, ako je svetlo ružová, svetlo modrá alebo púdrová. Čo sa týka dĺžky, povolená je maxi, midi a dĺžka po kolená. Mini šaty si môžete dovoliť len a iba so súhlasom nevesty.