Letné sukne

Letné sukne sú tým pravým pre dovolenky, letné prechádzky aj pracovné schôdzky. V našej ponuke nájdete mini, midi, maxi alebo napríklad puzdrové. Vyberte si tú pravú, ktorá vám pomôže vytvoriť skvele vyzerajúci a zaujímavý outfit s minimálnym úsilím.

Letné sukne

Leto 2022 ovládne business móda

Sukne patria od nepamäti k najobľúbenejším dámskym kúskom oblečenia. Oslňte v horúcom počasí tohtoročnými trendmi a buďte za hviezdu. V kurze je všetko, čo ľahkým náznakom pripomína uhladenosť a formálnosť. Výbornú službu odvedie plisovaná, zavinovacia či puzdrová sukňa, avšak z ľahučkého splývavého materiálu. Tie najkrajšie kúsky nájdete u značiek Blancheporte, Bonprix alebo Koton.

Náš tip

Prežite leto v vzdušnom hippie štýle

Leto hrá všetkými farbami. Využite ich skutočne naplno a nechajte sa zviesť podmanivým patchwork štýlom, ktorý je špecifický zošívaním malých kúskov látok.

Výborne vynikne na dlhej letnej sukni, ktorá sa stane dominantným prvkom vášho outfitu. Doplniť ju môžete jednoduchým bielym topom a papučami. Cez ramená potom prehoďte džínsovú bundu.

Prežite leto v vzdušnom hippie štýle
Prežite leto v vzdušnom hippie štýle
Prežite leto v vzdušnom hippie štýle

Móda tento rok praje pohodliu

V lete sa vám bude hodiť dostatok slobody a pohodlia. Do tejto predstavy dokonale zapadajú kolesové alebo balónové sukne v módnej dĺžke ku kolenám. Ultra sexi dojem zanecháte v asymetrickej sukni s nekonečným rázporkom, ktorý sa môže iba cudne rozhaľovať pri chôdzi. Nájsť sa tiež môžete v trendy retro štýle a zaobstarať si krátku letnú sukňu s bodkami. Leto je predsa zábava!