Sukne s vreckami

Vrecká sú súčasťou módy už od 17. storočia, hoci vtedy mali ešte trochu inú podobu. Dnes si môžete vybrať nielen nohavice, bundy, kabáty alebo džínsy s vreckami, ale aj štýlové a vysoko praktické sukne s vreckami.

Sukne s vreckami

Sukne s vreckami: štýl v detailoch

Trendy sukne s vreckami vládnu zvrškom tohtoročnej sezóny. A nie je sa čomu diviť. Krásne predĺžia postavu a skryjú kilá navyše. Vrecká potom dodávajú sukniam na nápaditosti. Aká je tá správna miera, to už záleží na vás. Vrecká môžu pôsobiť veľmi nenápadne, ale môžu byť aj hlavným prvkom celého outfitu, a nahrádzať tak prebytok doplnkov.

Náš tip

Business štýl vám pristane

Sofistikovaný dojem dosiahnete s pomocou čierneho roláka a čiernej sukne s vreckami, ktoré dokonca ani nemusia byť funkčné.

Jemný detail robí výrazný rozdiel medzi strohým basic outfitom a rafinovanou do detailu premyslenou záležitosťou. Lodičky zachovajú elegantný ráz, zato s lesklými šnurovacími bagančatami vytvoríte rafinovaný módny zážitok.

Business štýl vám pristane
Business štýl vám pristane
Business štýl vám pristane

Retro móda je v kurze

Posledné módne trendy sa nesú v retro duchu. Choďte im oproti v športovej sukni s našitými vreckami, ktoré môžu pôsobiť aj ľahko vojenským štýlom. Umiestnenie vreciek je rozhodujúce. Vrecká skryjú širšie boky či stehná. Výborne vám ale poslúži aj denimová alebo kolesová sukňa s vreckami ozdobenými nitmi či maxi sukne, ktorá vám doprajú nielen pohodlie, ale aj štedré množstvo priestoru.