Sukne s opaskom

Sukne s opaskom sú všestranné, moderné a pôvabné. Navyše ich môžete nosiť bez ohľadu na ročné obdobie. Stačí si vybrať lichotiaci strih a farbu pre svoju postavu. Dáte prednosť plisovanej, džínsovej, puzdrovej alebo zavinovacej?

Sukne s opaskom

Detail, na ktorom záleží

Sukňa patrí k dámskemu šatníku od nepamäti, zdôrazňuje totiž nohy a vyzdvihuje ženský pôvab. Ako ale na to, aby vám naozaj lichotila? Vezmite si na pomoc opasok! Ten je tým pravým elegantným detailom, ako dokonale rozdeliť postavu a zdôrazniť ženskú siluetu. Či zvolíte trendy džínsovú sukňu s opaskom, splývavú alebo nestarnúcu puzdrovú, to už záleží na situácii a vašich preferenciách.

Náš tip

Vysoký pás dokáže zázraky

Sukne s opaskom pristanú každej žene, tvar ani farba pritom nehrajú veľkú rolu. To pravé kúzlo spočíva v umiestnení prepásania.

Pokiaľ si chcete v páse pár centimetrov ubrať či pôsobiť viac symetricky, siahnite po sukni s vysokým pásom, kde je opasok umiestnený do najužšieho miesta. Chlapčenským postavám prospeje voľnejší strih, oblejším tvarom naopak sadne skôr čierna puzdrová sukňa s opaskom.

Vysoký pás dokáže zázraky
Vysoký pás dokáže zázraky
Vysoký pás dokáže zázraky

Ženskosť neznamená odhalenú kožu

Pokiaľ svojim šatníkom túžite prehnať vlnu ženskosti, spomeňte si na šarmantný šatník Diane Keaton. Tá sa vyžíva v dlhých sukniach s opaskom – a čím výraznejšia, tým lepšia. Práve ona je dôkazom, že dlhá sukňa nikdy nezostarne a budete v nej vyzerať skvele, nech máte 8 alebo 80 rokov. V zime sa perfektne dopĺňa s rolákom, v lete k nej oblečte trendy crop top, vždy budete mať šmrnc.