Sukne s rozparkom

Sukne s rozparkami sú sexy už od čias starého Hollywoodu. Ich kúzlo spočíva najmä v tom, že môžete predviesť iba to, čo skutočne chcete. Trendy sú asymetrické midi sukne s malými rozparkami aj dlhé maxi sukne s vysokými rozparkami. Ktorú zvolíte vy?

Sukne s rozparkom

Sukne s rozparkom pre sexy look

Spoznajte módny trik, ktorý vám okamžite pridá na sexappeale. Zaobstarajte si sukňu s rozparkom. Ten pritom nemusí byť nijako odvážny a sukňa príliš obtiahnutá. Stačí múdro odhaliť len kúsok kože a o ženský a elegantný look máte razom postarané. Dĺžku prispôsobte príležitosti a telesným dispozíciám. Veľmi trendy je najmä dlhá sukňa s rozparkom.

Náš tip

Štýlový outfit ľahko a rýchlo

Sofistikovaný dojem dosiahnete v čiernej puzdrovej sukni s rozparkom. Možno ju skombinovať prakticky s čímkoľvek.

S basic tričkom, tielkom alebo svetrom, pokiaľ však chcete byť skutočne za dámu, oblečte si k nej splývavú blúzku z hodvábu. Budete pripravená vyraziť do kancelárie, na schôdzku s priateľmi či do divadla. Tak pôvabná, ale nikdy nudná.

Štýlový outfit ľahko a rýchlo
Štýlový outfit ľahko a rýchlo
Štýlový outfit ľahko a rýchlo

Do kancelárie aj do mesta

Príliš formálneho dojmu sa zbavíte premyslenou voľbou materiálu a dĺžky. Na denné nosenie sa výborne hodia najmä džínsová či tepláková sukňa s postranným rozparkom. V lete určite nepohrdnete ani rozviatou šifónovou sukňou s rozparkom, ktorá sa skvele hodí k jednoduchému bielemu tielku či crop topu.