Zimné sukne

Zimné sukne sú ušité z hrubších a hrejivejších materiálov a tak vás udržia v teple aj pri nižších teplotách. Vybrať si môžete z tlmenejších ale aj pestrejších farieb v obľúbenej midi, maxi ale aj mini dĺžke.

Zimné sukne

Elegantne za každého počasia

Ak milujete sukne a nechcete sa ich vzdať, ani ak teploty von poriadne klesajú, zimná sukňa si vo vašom šatníku určite nájde miesto. Vyberať si môžete z pletených modelov, hrubších hrejivých látok a materiálov ako vlna či kašmír, aby ste pre krásu nemuseli trpieť chladom. V najnovšej kolekcii nájdete krásne kúsky, ktoré ľahko zladíte ku kabátu.

Náš tip

Stavte na nesmrteľné pepito

Ikonický vzor, ktorý sa prvýkrát objavil v 18. storočí, si stále drží svoje miesto v svete módy. Striedanie svetlých a tmavých geometrických plôch často vidíme v jesenných a zimných kolekciách Chanel či Dior a na hrubšie látky kabátov či sukní sú ako stvorené.

Dlhá zimná sukňa v kombinácii s čiernou bundou a koženými čižmami vytvorí pôsobivý elegantný outfit.

Stavte na nesmrteľné pepito
Stavte na nesmrteľné pepito
Stavte na nesmrteľné pepito

Už máte svoju zimnú športovú sukňu?

Prešívaná zimná športová sukňa, ktorú môžete nosiť cez legíny, džínsy aj lyžiarske nohavice, vás výborne ochráni pred vetrom a obliecť si ju môžete na prechádzku, ale pokojne i do mesta. Vďaka praktickým zipsom si môžete rozparok upraviť vždy tak, ako potrebujete, aby vás neobmedzovala v pohybe. Vyskúšate ju túto sezónu?