Pruhované sukne

Pruhy sú v móde už od nepamäti. Nie všetky však pristanú každému! Rôzne pruhy sa líšia šírkou, farbou a hlavne smerom. Poďte sa s nami pozrieť na to, aká pruhovaná sukňa pristane práve vám.

Pruhované sukne

Pruhovaná sukňa pomôže vytvarovať postavu

Túžite po dokonale symetrickej postave? Stavte na pruhovanú sukňu! Dajte si však veľmi záležať na umiestnení a smere prúžkov. Zvislé pruhy krásne pretiahnu nízku či objemnejšiu postavu, tie vodorovné zase výrazne rozširujú. Pridajú vám tak na objeme tam, kde je treba, čo ocenia najmä veľmi štíhle ženy s chlapčenskou postavou.

Náš tip

Na prúžky sa musí múdro

V prúžkovanej sukni sa často ocitáme na tenkom ľade. Stačí však také malé kúzlo, akým je asymetria, a nemáte sa čoho báť.

Zošikmené pruhy na áčkovej sukni ku kolenám sú tou správnou voľbou pre každý typ postavy. Nechajte ju siahať až do pása a lusknutím prsta vykúzlite zábavný farebný outfit s dokonale ženskou siluetou. Ten už stačí doplniť jednoduchými teniskami.

Na prúžky sa musí múdro
Na prúžky sa musí múdro
Na prúžky sa musí múdro

Dlhá pruhovaná sukňa je trendy

Dlhá pruhovaná sukňa vám dopraje mnoho priestoru pre kreativitu. Je možné ju kombinovať s volánmi, gombíkovými detailmi, zmenou smeru pruhov či vrstvením látok. Vždy tak vytvoríte veľmi originálny outfit, v ktorom s davom rozhodne nesplyniete. Odviažte sa vo farbách alebo vyskúšajte čiernobielu pruhovanú sukňu, ani jedna vás nikdy neprestane baviť.