Saténové sukne

Saténové sukne sú trendy už niekoľko rokov. Nie je preto žiadnym prekvapením, že aj tento rok v lete budú na pultoch všetkých obchodov. Nosia ich slávne blogerky aj celebrity. Najobľúbenejšia je dlhá saténová sukňa, ktorá dodáva perfektné letné vibrácie a pristane každej postave.

Saténové sukne

Satén: materiál, ktorý budete milovať!

Satén je tajnou ženskou zbraňou už po stáročia. Vyvoláva dojem zvodnosti a zároveň necháva priestor na fantáziu. Iste vás preto poteší, že si ho nemusíte schovávať iba pre romantické chvíľky vo dvojici, ale možno ho využiť aj pre denné outfity zodpovedajúce súčasným trendom. Aby ste vyzerali skvostne, stačí vybrať správny strih a štruktúru, ktorá bude rešpektovať vaše krivky.

Náš tip

Ako nosiť satén na bežné nosenie?

Márne si lámete hlavu nad tým, ako vkusne a s noblesou zakomponovať trochu slávnostný satén aj do denného nosenia? Hračka!

Stačí sa držať svetlých farieb. Najlepšiu službu odvedie najmä béžová áčková sukňa po kolená. Spolu s bielym basic tričkom bude vyzerať veľmi decentne. Ideálna na schôdzku s priateľmi či prechádzku po meste. Vínovú či modrú saténovú sukňu si schovajte na večernú príležitosť.

Ako nosiť satén na bežné nosenie?
Ako nosiť satén na bežné nosenie?
Ako nosiť satén na bežné nosenie?

Saténové sukňa v mnohých strihoch aj farbách

Saténová sukňa, či už dlhá, midi alebo krátka, lichotí predovšetkým štíhlym postavám. Ani plnoštíhle ženy však nemusia zúfať. Pomôže im sťahovacia bielizeň alebo tiež múdre vrstvenie. Jednofarebný vysoko lesklý satén vám nič neodpustí, zato ten vzorovaný či štruktúrovaný už je o poznanie tolerantnejší. Veľmi vhodné sú aj voľnejšie strihy, ktoré sa prirodzene vlnia. Pridajte dlhšie vypasované sako a budete šik.