Široké sukne

Či už hľadáte elegantnú a štýlovú sukňu do práce, sexy sukňu na víkend alebo úplne nový dizajn pre špeciálne príležitosti, na Modio.sk nájdete široké sukne na každú príležitosť.

Široké sukne

Široká sukňa dodá bábikovský look

Milujete sukne, ale rada by ste skryli nejakú tú nedokonalosť? Zabudnite na nohavice a stavte radšej na širokú sukňu áčkového či kolesového strihu. Dodá vám na nežnosti a zároveň príliš neobťahuje telo. Skvele sa hodí pre väčšinu typov postáv, vrátane tých, ktoré potrebujú doplniť objem. Opatrnosť je na mieste iba v prípade, že máte širšie boky, tým by zbytočne pridávala na objeme.

Náš tip

Naspäť do dievčenských rokov!

Tiež tak milujete, keď sukňa počas chôdze vytvára vlnivý efekt? A kto by veru nie. Vracajú sa nám spomienky na detské roky, kedy nosiť sukňu znamenalo byť bližšie k princeznovskému životu.

Široká kolesová sukňa vám však odvedie skvelú službu aj dnes. Perfektne sedí, pohodlne sa nosí a je dokonale variabilná. Bude sa vám hodiť, či už mierite do kancelárie alebo na kávu s kamarátkami.

Naspäť do dievčenských rokov!
Naspäť do dievčenských rokov!
Naspäť do dievčenských rokov!

S čím kombinovať širokú sukňu?

Širokej sukni pristane prakticky akákoľvek dĺžka, smelo sa teda môžete odviazať. Nádherný efekt vytvára najmä široká plesová sukňa s mašľou v páse. Stačí k nej obliecť jednoduchý saténový top a budete za hviezdu večera. Zakúzliť môžete aj s inými detailmi, ako sú napríklad vrecká či volány, tie si ale ponechajte predovšetkým pre denné odievanie.