Elegantné sukne

Pracujete v kancelárii a musíte dodržiavať prísny business dress code alebo hľadáte sukňu do divadla, na rande či večierok? Na Modio.sk nájdete širokú ponuku rôznych strihov, dĺžok, veľkostí aj farieb. Vyberte si tú pravú, v ktorej zažiarite.

Elegantné sukne

Sukne, ktoré dýchajú eleganciou

Jednoduchosť a ženskosť. To sú hlavné dôvody, prečo obliecť elegantnú sukňu. Odvedie skvelú službu ako v práci, v divadle, na pohovore, tak aj na romantickej schôdzke. Jediné, čo by mala vždy spĺňať, je rešpekt k postave svojej nositeľky, aby skutočne vždy zalichotila. Dlhé elegantné sukne pristanú viac ženám s vysokou postavou, pre krátku sukňu sú zase nevyhnutné pekné nohy.

Náš tip

Dokonalý outfit do práce

Formálny šatník môže niekedy pôsobiť nudne. Stačí však vystúpiť z čiernobielej škatuľky, dodať mu trochu zemitých tónov a razom je na svete skvelý šik a mladistvý komplet, v ktorom zažiarite nielen v kancelárii, ale pokojne aj na kokteilu s priateľmi.

Ku krátkej business sukni v nugátovej farbe pridajte splývavú bielu košeľu, hnedé lodičky a budete neprehliadnuteľná.

Dokonalý outfit do práce
Dokonalý outfit do práce
Dokonalý outfit do práce

Podľahnite farebnej elegancii

Elegantná sukňa môže byť skvelým osviežením outfitov, ktoré sú už tradične spájané so šatami. Oblečte elegantnú sukňu na svadbu či do tanečných - uvidíte, že vznikne veľmi zaujímavý outfit. Nemusíte sa držať iba bielej farby. Elegantná sukňa na svadbu môže byť podľa najnovších módnych trendov aj zelená, ružová či modrá. Bielu si môžete ponechať na horný diel outfitu.