Mini sukne

Ak máte krásne nohy, potom je mini sukňa tým najjednoduchším spôsobom, ako ukázať svoju sexy siluetu. Vždy je však dôležité vybrať správny strih. Existujú klasické áčkové strihy, rovné modely alebo puzdrové mini sukne, ktoré sú ideálne pre dlhonohé dámy.

Mini sukne

Sexy mini sukňa sa nestratí v žiadnom šatníku!

Je ženská, nadčasová a ľahko sa kombinuje. Aby ste v nej nepôsobili vulgárne, zlaďte k nej blúzku a balerínky alebo decentný top a čižmy. Aj tenisky a tričko s ňou vyzerajú výborne. Vyberať je rozhodne z čoho: absolútna klasika džínsová mini sukňa, elegantná plisovaná mini sukňa či krátka tylová sukňa, nesmrteľná kockovaná alebo kolová mini sukňa…

Náš tip

Nebojte sa skombinovať čiernu s hnedou

Čierna s hnedou sú výrazné farby a keďže spolu nevytvárajú výrazný kontrast, málokedy ich nosíme spolu. Ak si však zvolíte správny, obyčajne svetlejší odtieň hnedej, výsledok môže byť fantastický!

Hnedá mini sukňa s čiernym topom a svetlohnedými čižmami je zaujímavá kombinácia ideálna napríklad na jesenné dni.

Nebojte sa skombinovať čiernu s hnedou
Nebojte sa skombinovať čiernu s hnedou
Nebojte sa skombinovať čiernu s hnedou

Krátka sukňa sa dá nosiť počas celého roku

Letná krátka sukňa je v horúcich dňoch neodmysliteľnou súčasťou našich outfitov. No aj v chladnejšom počasí sa jej nemusíte vzdávať. Zateplená krátka sukňa poslúži aj v zime, stačí sa rozhodnúť pre správny materiál. Medzi univerzálne farby, ktoré by vám určite nemali chýbať, patrí nenahraditeľná čierna mini sukňa a jemná biela.