Čipkové sukne

Čipkové sukne podporia vašu ženskosť a dajú sa nosiť po celý rok. Vybrať si môžete dlhé, krátke, asymetrické, vrstvené aj puzdrové. Prezrite si kompletnú ponuku čipkovaných sukní a kúpte si tie, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu typu postavy.

Čipkové sukne

Čipková sukňa 100× inak

Čipková sukňa skvele poslúži nielen k elegantnému a uhladenému vzhľadu, ale aj k odvážnejším kombináciám. Preto by vám rozhodne nemala chýbať! Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a stane sa aj vašim milovaným kúskom. Čierna čipková sukňa skvele padne k nude odtieňom aj výraznému florálnemu vzoru, ktorý je horúcim hitom tejto sezóny.

Náš tip

Konkurencia pre malé čierne? Čierna čipková sukňa

Dá sa vôbec konkurovať malým čiernym šatám? Áno, dá! Čipková midi sukňa s naberaním a jednoduchým čiernym topom vás o tom presvedčí.

Nezabudnite pridať výrazný opasok a upozorniť tak na svoje ženské tvary. Sandále na podpätku podčiarknu váš jemný pôvab, môžete ich však pokojne vymeniť za jednoduché mokasíny či tenisky. Či už vyrazíte na párty, schôdzku alebo do práce, stanete sa ozdobou každej spoločnosti.

Konkurencia pre malé čierne? Čierna čipková sukňa
Konkurencia pre malé čierne? Čierna čipková sukňa
Konkurencia pre malé čierne? Čierna čipková sukňa

Sukňa s čipkou dodá vášmu vzhľadu ženský šarm

Váš šatník čaká skutočné osvieženie hneď ako si zaobstaráte sukňu s čipkou v pastelovej farbe. Stavte na lila či šedo-modrý odtieň v kontraste so svetlou džínsovou bundou či koženým krivákom a okolie z vás nespustí oči. Oslnila vás táto kombinácia? Zaobstarajte si rovno džínsovú či koženkovú sukňu s čipkou a vytvorte ďalšie skvostné outfity.