Dlhé dámske prešívané vesty

Neviete, čo na seba, keď je vonku priteplo na bundu, no už predsa len chladno na to, aby ste išli bez nej? Ak ste ešte nepodľahli kúzlu dlhej prešívanej vesty, teraz je najvyšší čas to napraviť!

Dlhé dámske prešívané vesty

Ľahká prešívaná vesta je perfektná na vrstvenie

Zahreje vás a nebude obmedzovať v pohybe tak, ako klasická bunda. Dlhá prešívaná vesta je vďaka svojej praktickosti čoraz populárnejšia. Inšpirácií, ako nosiť prešívané vesty, je u módnych influenceriek plný instagram. Vestou doplníte džínsy alebo legíny, sukne či šaty, no v chladnejšom počasí si ju môžete obliecť aj pod kabát či parku.

Náš tip

Farba tejto sezóny? Jednoznačne hnedá!

Dlhá prešívaná vesta s kapucňou ozdobenou kožušinou sa postará o parádu. Vylepšíte s ňou aj nenápadný outfit a ak stavíte na zemité odtiene, môžete si byť istá, že získate naozaj univerzálny a ľahko kombinovateľný kúsok, ktorý bude v kurze viacero sezón.

Čo tak vymeniť tento rok čiernu klasiku za neopozeranú hnedú?

Farba tejto sezóny? Jednoznačne hnedá!
Farba tejto sezóny? Jednoznačne hnedá!
Farba tejto sezóny? Jednoznačne hnedá!

Športovo aj elegantne

Nájdite si svoj štýl a obohaťte si šatník o štýlovú dlhú prešívanú vestu, ktorá vás zoštíhli. Vyberať si môžete z neutrálnych nadčasových odtieňov, ale aj z výraznejších modelov s kontrastným zipsom či bočnými rázporkami na zapínanie, zaujímavou kapucňou, vreckami alebo bez nich. Na svoje si prídete napríklad v najnovšej kolekcii Tom Tailor.