Push-up legíny

Push-up legíny patria medzi kúsky, ktoré ak vyskúšate raz, už sa ich nebudete vedieť vzdať. Dodajú vám sebavedomie, šmrnc a podporu, ktorú potrebujete nielen pri športových aktivitách.

Push-up legíny

Push-up legíny - photoshop v reálnom živote

Legíny s push up efektom vám vďaka premyslenému strihu krásne vyformujú zadok, boky, stehná a spevnia postavu, takže vôbec nepochybujeme, že si vás okamžite získajú a nájdu si pevné miesto vo vašom šatníku. U nás nájdete pohodlné modely na športovanie ale aj každodenné nosenie, stačí si len vybrať, ktoré vám padli do oka.

Náš tip

Nebojte sa farieb

Jednoduchým čiernym legínam už odzvonilo – aj keď jeden neutrálny kúsok sa v šatníku vždy oplatí mať. Teraz je ten správny čas vyskúšať výrazné farby.

Veľkým trendom sú jednofarebné legíny vo výrazných farbách alebo tvz. ombre modely, ktoré mixujú dve farby. S push-up efektom dosiahnete lepšie vytvarovanie postavy a s farbami môžete vaše sebavedomie ešte podčiarknuť.

Nebojte sa farieb
Nebojte sa farieb
Nebojte sa farieb

Využite push up efekt a premeňte sa na zvodnú femme fatale

Čierne koženkové legíny push up z príjemného materiálu vytvarujú vaše krivky do dokonalosti. Spolu s lodičkami na vysokom podpätku, bielou blúzkou a kabelkou sú zárukou neodolateľného trendy imidžu, takže kamkoľvek sa takto nahodená vyberiete, obdivným pohľadom okolia neuniknete.