Dámske kožené nohavice

Kožené nohavice sú úplným hitom, s ktorým môžete vytvárať extravagantné aj každodenné outfity. Vyberte si úzke, s vysokým pásom, čierne alebo napríklad béžové. Kto si na nich trúfne, ten si ich už nebude chcieť vyzliecť.

Dámske kožené nohavice

Dámske kožené nohavice: nestarnúca módna stálica

Kožené alebo koženkové nohavice sú všestranným kúskom v šatníku každej štýlovej ženy. Vykúzlite s nimi pôsobivé minimalistické, elegantné aj extravagantné outfity. Ak si navyše zvolíte kožené nohavice s vysokým pásom, urobíte svojej postave službu – zoštíhlia vás, predĺžia nohy a dajú vyniknúť pásu.

Náš tip

Nebojte sa farieb! Choďte s kožou na trh

Čierna je overenou klasikou, no čo by ste povedali na menší experiment s farbami? Kožené nohavice v živších farbách ako modrá, červená alebo zelená dodajú vášmu outfitu šmrnc. Takýto nosný kúsok pošle do sveta jasný odkaz, že módu máte v krvi.

Ste tím „menej je viac“? Poobzerajte sa po kožených nohaviciach v béžovej, bordovej alebo hnedej farbe. Tieto farby skvele doplnia minimalistický outfit a namiesto farieb môžete zaexperimentovať so strihom. Stavte napríklad na kožené nohavice s vysokým pásom, ktoré zvýraznia vaše krivky.

Nebojte sa farieb! Choďte s kožou na trh
Nebojte sa farieb! Choďte s kožou na trh
Nebojte sa farieb! Choďte s kožou na trh

Kožené nohavice v rôznych strihoch a farbách

Odviažte sa a skúste netradičné kombinácie: pánske kožené nohavice poslúžia ako zaujímavý oversize kúsok do streetstylového outfitu. Prezrite si všetky dámske nohavice z našej ponuky. Výber je naozaj pestrý. Nájdete tu kožené moto nohavice určené na bezpečnú jazdu na motorke, ale aj sexi obtiahnuté lakované kožené nohavice.