Saténové nohavice

Satén je ľahký, priedušný, má schopnosť regulovať vašu telesnú teplotu, a dokonca zvláda perfektne odvádzať vlhkosť – ideálny na udržanie sucha a pohodlia v teplejších klimatických podmienkach.

Saténové nohavice

Krásne nohy v hlavnej úlohe

Satén je sexy, zvodný, ale aj veľmi nekompromisný. Strih aj farba by sa mali vyberať veľmi obozretne s ohľadom na telesné dispozície. Najväčšiu parádu narobíte v širokých nohaviciach s vysokým pásom, tie krásne predĺžia postavu a zakryjú aj nejakú tú nedokonalosť. Veľmi trendy sú tiež tzv. „pumpky“, capri alebo cigaretový strih, tie však odvedú najvďačnejšiu službu najmä štíhlym a dlhým nohám.

Náš tip

Vo dvojici sa to lepšie tiahne

Spárujte ružové saténové nohavice so sakom v rovnakom štýle, ideálna voľba na leto! Sako vám môže poslúžiť miesto blúzky a pri výbere vhodnej bielizne ho možno nechať aj zvodne porozhalené.

Skvele si tak poradíte s dress codom na letné formálne akcie, elegantné večierky aj návštevu divadla. Šaty pre tento raz nechajte doma. Uvidíte, že sa v „dámskom obleku“ bude cítiť ako ryba vo vode.

Vo dvojici sa to lepšie tiahne
Vo dvojici sa to lepšie tiahne
Vo dvojici sa to lepšie tiahne

Saténové nohavice: chladia, pristanú, pobavia…

Dámske saténové nohavice vás v lete príjemne ochladia a je možné nimi pohodlne nahradiť obľúbené rozviate šaty. Večerná príležitosť vyložene prosí o sofistikované čierne nohavice zo saténu, zato na rodinný piknik či prechádzku po lese oceníte najmä obľúbené florálne vzory, ktoré sú synonymom leta. Potom už k nim stačí pridať letné sandále, jednofarebný bavlnený top a horúci letný look je kompletný.