Nohavice s rozparkom

Diabol sa skrýva v detailoch, najmä pokiaľ ide o vaše nohavice. Trend rozparkov sa začal objavovať na konci roka 2020, odvtedy si ho zamilovali celebrity aj známe influencerky. Rozparok je možné zapracovať do celého radu rôznych strihov nohavíc, od zužujúcich sa oblekových nohavíc až po široké nohavice a rovné džínsy.

Nohavice s rozparkom

Zaveste sukňu na klinec

Ste dievča nohavicové a sukne ani šaty vás skrátka nelákajú? Nevadí! Pre slávnostné príležitosti je možné zvoliť aj elegantnejšie verzie nohavíc. Nohavice s rozparkom vpredu či na boku krásne predlžujú nohy a palazzo nohavice s rozparkom zase sukňu verne imitujú, najmä tie plisované. Oboje budú pôsobiť na každej spoločenskej udalosti veľmi sofistikovane a nápadito.

Náš tip

Topánky v hlavnej úlohe

Chcete dať vyniknúť krásnym črievičkám? Stavte na bočné prestrihy. Spoločenské nohavice s rozparkom vyniknú najmä v pestrej farbe.

Dokonalý efekt vytvoríte kombináciou so sakom aj tričkom v rovnakom tóne. Pre vysnívané gazelie nohy potom rozhodne nikdy nezabúdajte na vyvýšený pás a vyšší podpätok. Jedine potom bude výsledok 100%.

Topánky v hlavnej úlohe
Topánky v hlavnej úlohe
Topánky v hlavnej úlohe

Niekedy stačí len malý detail alebo Nohavice s rozparkom v hlavnej úlohe

Obľúbili ste si efektný zoom na topánky? Prepašujte tento trend aj do športovej a voľnočasovej módy a ozvláštnite svoj bežný šatník. Legíny a džínsy s rozparkom vytvoria rovnaký efekt dlhších nôh a zdôraznenie topánok, ale nájdete pre nich širšie využitie. Na párty, na schôdzku, letné festivaly. Nakoniec aj doma sa môžete cítiť ako módna ikona.