Dámske maskáčové nohavice

Volániky, čipky a kvetinové motívy nie sú nič pre vás? Stavte na army štýl, ktorý tu bude navždy. Je len na vás, ako ho skombinujete, ale vo vašom šatníku by mal mať čestné miesto.

Dámske maskáčové nohavice

S čím kombinovať dámske maskáčové nohavice?

Vojenské maskáče hlásia návrat na módnu scénu! Ak chcete kráčať s trendmi, vyberte si z množstva farebných kombinácií a strihov tie pravé army nohavice alebo legíny na voľný čas alebo do prírody. Maskáče najlepšie vyniknú s jednofarebnými tričkami v čiernej, bielej alebo neutrálnych a tlmených odtieňoch a pohodlnými teniskami.

Náš tip

Zelené maskáče vymeňte za farebné

Maskáče sú spájané s army zelenou, no móda je tu na to, aby sme posúvali svoje hranice.

Poobzerajte sa po maskáčovom vzore v iných farbách ako je pastelová ružová, béžová alebo modrá. Ľahšie ich skombinujete so zyvškom oblečenia a váš outfit bude pôsobiť rafinovanejšie, no pri tom stále “tvrďácky”.

Zelené maskáče vymeňte za farebné
Zelené maskáče vymeňte za farebné
Zelené maskáče vymeňte za farebné

Pánske maskáčové nohavice a kraťasy

Army oblečenie nie je len výsadou vojakov. Okoreniť o tento populárny vzor môžete aj vaše voľnočasové outfity. Vojenské nohavice v štýle joggerov, chinos nohavíc ovládli i mestskú módu a v našej ponuke nájdete množstvo modelov, z ktorých si na každú neformálnu príležitosť vyberiete. Už máte svoje vojenské maskáče?