Dámske zimné prešívané kabáty s kapucňou

V chladnom počasí sa hodí mať v šatníku kabát s praktickou kapucňou, ktorá vás a najmä váš účes zachráni pred studeným vetrom, snehom a dažďom. Nájdite si v najnovšej kolekcii populárnych značiek kabát podľa svojich predstáv.

Dámske zimné prešívané kabáty s kapucňou

Čierny prešívaný kabát s kapucňou je klasika

Nadčasová klasika, ktorá nevychádza z módy, stávka na istotu – tak by sa dal charakterizovať čierny prešívaný kabát. Vďaka farbe sa bude ľahko kombinovať ku všetkému a ak ho okoreníte zaujímavými doplnkami, napríklad výrazným šálom, rukavicami alebo čiapkou, môžete naplno prejaviť svoju kreatívnu stránku.

Náš tip

Pustite si do šatníka farby

Máte už dosť čiernej alebo tmavej modrej, ktorú v tomto období nosia všetci, a zatúžila ste po niečom originálnejšom?

Veselé farby vám zlepšia deň. Rozžiarte sa napríklad optimistickou lososovou. V tejto sezóne sú v kurze sýte a teplé farby a rôzne odtiene ružovej, oranžovej alebo červenej sa budú nosiť vo veľkom.

Pustite si do šatníka farby
Pustite si do šatníka farby
Pustite si do šatníka farby

Ako vybrať dĺžku zimného prešívaného kabátu?

U nás si vyberiete rôzne dĺžky prešívaných kabátov na zimu: hrejivý dlhý prešívaný kabát s kapucňou lemovanou ozdobnou kožušinou sa bude vynímať na vysokých dámach. Ak ste nižšia, voľte skôr midi dĺžku alebo kabáty nad kolená. Najdôležitejšie však je, aby ste sa cítili v kabáte sebavedome a ochránili sa pred zimou.