Dámske teplé kabáty

Studená zima vás už neprekvapí, ak budete mať po ruke ten správny teplý kabát. Vyberte si z našej širokej ponuky ten svoj, ktorý vás ochráni s eleganciou.

Dámske teplé kabáty

Zima si na vás nepríde

Zima je tu a s ňou prichádza aj potreba teplých kabátov, ktoré vás ochránia pred vetrom a chladom. Vybrať si môžete vlnené kabáty, ktoré majú schopnosť udržiavať tepelný komfort aj pri vlhkom počasí, alebo kabáty z flanelu, ktoré sú úžasne mäkké a pohodlné. Dobrou voľbou sú aj perové kabátykabáty s kapucňou a kožušinovým lemom, ktoré udržia váš krk a hlavu v teple a zároveň budú vyzerať skvele.

Náš tip

Kombinácia luxusu a športového štýlu

Hľadáte štýl, ktorý žiari športovým duchom a zároveň zostáva verný elegancii? Skúste kombináciu páperového kabátu od značky Tommy Hilfiger s tmavomodrými teplákmi a bielymi teniskami!

Tento look je ideálny pre voľné chvíle v meste, na prechádzky po parku alebo na stretnutie s priateľmi. Zároveň však dokonale vyhovuje aj príležitostiam, kde sa očakáva trochu formálnejší štýl.

Kombinácia luxusu a športového štýlu
Kombinácia luxusu a športového štýlu
Kombinácia luxusu a športového štýlu

Kabát, ktorý bude odrážať váš štýl

Teplé kabáty sú viac ako len ochrana pred zimou. Sú to módne statementy, ktoré odrážajú osobný štýl. Preto na Modiu nájdete kúsky v rôznych strihoch a s rôznymi detailmi, ako sú kapucne, vrecká, kožušina alebo nášivky. Vyberte si svojho favorita z obľúbených značkách Bonprix, Husky, Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein.