Dámske prechodné kabáty

Premenlivé jarné a jesenné obdobie si žiada nielen štýlovú, ale aj praktickú výbavu. Ak v šatníku ešte nemáte ten pravý prechodný kabát, je na čase si nájsť taký, ktorý s prehľadom zvládne vrtochy počasia.

Dámske prechodné kabáty

Ako vyzerá ideálny prechodný kabát?

Každá žena má iné nároky, no prechodný jesenný kabát by nemal zaskočiť ani nečakaný dážď, preto majú mnohé modely pogumovaný povrch. Sýte farby alebo nadčasové odtiene ako bordová alebo vojenská zelená sú čoraz populárnejšie, klasikou je aj čierny prechodný kabát v elegantnom prevedení, ktorý môžete vytiahnuť kamkoľvek.

Náš tip

Ako kombinovať béžový prechodný kabát?

Béžová je druhá čierna. Ak to s ňou viete, bez námahy vykúzlite pôsobivé outfity.

Fantasticky ladí k ostatným neutrálnym farbám, najmä k rôznym odtieňom sivej, s ktorou vytvára harmonický, minimalistický celok s nádychom elegancie. Na bežné dni chybu nespravíte ani s obľúbenými modrými džínsami, ktoré pri béžovom kabáte vyniknú.

Ako kombinovať béžový prechodný kabát?
Ako kombinovať béžový prechodný kabát?
Ako kombinovať béžový prechodný kabát?

Trenčkot - ikonický prechodný jarný kabát

Ak by ste mali mať v šatníku len jeden prechodný kabát, nech je to trenčkot. Je to naozaj univerzálny kúsok, ktorý vynikne k nohaviciam s vysokým pásom a blúzkou, k romantickým kvetinovým šatám, k džínsom a tričku a pristane ženám v každom veku. Nájdete ho v sortimente snáď každej módnej značky od Burberry po Only.