Dámske páperové kabáty

Páperový kabát obsahuje páperie z kačíc alebo husí, ktoré ich vo voľnej prírode udržuje v teple. Tento prírodný materiál je tak skvelou izoláciou! Vybrať si môžete krátky aj dlhý páperový kabát od popredných značiek.

Dámske páperové kabáty

Páperový kabát: trend, bez ústupkov na komforte

Stále nemôžete nájsť vhodný spôsob, ako byť skutočne v teple aj počas treskúcej zimy a zároveň nezľavovať zo svojich módnych štandardov? Siahnite po páperovom kabáte s kožušinou a priliehavým strihom. Mimoriadnu ženskosť potom dosiahnete pomocou štýlového prepásania a čižiem s vyšším podpätkom. Takto odetá sa nemusíte hanbiť vyraziť ani do kancelárie, ani na schôdzku s priateľmi.

Náš tip

Detaily tvoria celkový dojem

Drobné detaily a vhodný strih sú pre konečný výsledok úplne zásadné. Pre menej formálne príležitosti si môžete dovoliť vyniesť zimný páperový kabát v námorníckej farbe za sprievodu jeansov a tenisiek od značky Tommy Hilfiger.

Elegantne potom budete pôsobiť v luxusnom páperovom kabáte s ľahko lesklým povrchom a dekoratívnymi gombíkmi či širokým prešívaním.

Detaily tvoria celkový dojem
Detaily tvoria celkový dojem
Detaily tvoria celkový dojem

Od hlavy až po päty v kabáte

Ak nejaké trendy skutočne milujeme, sú to tie, ktoré nielen skvele vyzerajú, ale sú navyše aj funkčné. V páperovom kabáte dlhom až ku členkom ihneď pocítite, o čom je reč. Módny diktát velí „vsaďte na objem“, a my v tomto prípade rady vypočujeme. Vyhnite sa mu iba v prípade, že meriate pod 170 cm, a aj v takom prípade si ešte pomôžte vyššími podpätkami či platformou. Skvele vyzerá aj ležérne rozopnutý.