Luxusné dámske kabáty s kožušinou

Kabáty s kožušinou si automaticky spájame s luxusom a významným spoločenským postavením. Ak sa rozhodnete nejaký si zaobstarať, chybu rozhodne neurobíte - sú totiž stále v móde a túto sezónu obzvlášť!

Luxusné dámske kabáty s kožušinou

Zalovte v kolekciách známych značiek

Aj vás môže hriať krásny kabát lemovaný štýlovou kožušinou. Umelá kožušina vie na sto percent zabezpečiť dokonalý luxusný vzhľad a častokrát je na nerozoznanie od pravej. V ponuke značiek Tom Tailor, Rue Paris alebo Koton nájdete kabáty rôznych štýlov: dlhé, krátke, jednofarebné aj vzorované, elegantné aj ležérne. Ktorý bude ten váš?

Náš tip

Zimný kabát s kožušinou na zaväzovanie

Nechcete v zimnom kabáte pôsobiť zbytočne objemne? Aby vaša postava čo najlepšie vynikla, poobzerajte sa po zimnom kabáte, ktorý sa viaže v páse. Hoci na prvý pohľad strihom pripomína župan, na počkanie vás zoštíhli a zvýrazní štíhly pás, vďaka čomu budete pôsobiť veľmi sofistikovane. Tento strih je nadčasový a lichotí väčšine žien.

Zimný kabát s kožušinou na zaväzovanie
Zimný kabát s kožušinou na zaväzovanie
Zimný kabát s kožušinou na zaväzovanie

Ako kombinovať kabát s kožušinou?

K extravagantnejším outfitom voľte kožený kabát s kožušinou. Kontrast materiálov zabezpečí, že k štýlovému imidžu už veľa potrebovať nebudete. Veľmi univerzálny je aj čierny kabát s kožušinou, výborne bude vyzerať k romantickým šatám, no bez obáv si ho môžete vziať aj k obtiahnutým džínsom či elegantným nohaviciam a blúzke.