Dámske prešívané kabáty

Prešívané kabáty sú v poslednom období na módnom výslní, ale ani z funkčnej stránky nezaostávajú, pretože výborne izolujú pred chladom. V prechodnom období a v zime si to bez nich už ani nevieme predstaviť.

Dámske prešívané kabáty

Strihy a farby, ktoré sú túto sezónu hitom

O slovo sa hlásia najmä metalické farby ako strieborná, no na prehliadkových mólach vidieť aj neutrálne a pastelové odtiene, od svetlých až po tmavé, či upokojujúca modrá a zelená. Ak túžite po elegantnejšom vzhľade, vyberajte si dlhý prešívaný kabát k čižmám, na ležérnejšie kombinácie s teniskami poslúžia kratšie modely.

Náš tip

Ako nepôsobiť v prešívanom kabáte objemne?

Najmä pri svetlých farbách ako krémová, béžová alebo biela sa mnohé ženy obávajú, že im opticky pridajú kilá navyše. Nemusíte si upierať vysnívaný model, stačí si vyberať lichotivé strihy.

Taký je napríklad prešívaný kabát s opaskom. Aj ak si zvolíte oversized prevedenie, vďaka opasku, ktorý upriami pozornosť na driek, vyniknete.

Ako nepôsobiť v prešívanom kabáte objemne?
Ako nepôsobiť v prešívanom kabáte objemne?
Ako nepôsobiť v prešívanom kabáte objemne?

Ako si vybrať zimný prešívaný kabát?

Ujasnite si priority: budete kabát nosiť len do mesta, takže vám postačí módny kabát, alebo ho potrebujete aj na výlety do prírody a zaujíma vás vodný stĺpec a priedušnosť? Potrpíte si aj na kapucňu, alebo hľadáte štýlový model so zaujímavo riešeným golierom? Prezrite si našu ponuku a doprajte si kabát, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.