Lacné dámske kabáty

Máte skromnejší rozpočet, no nechcete robiť kompromisy pri vzhľade? Žiadny problém! Nemusíte z peňaženky vytiahnuť viac ako 40 eur a môžete si kúpiť krásny a lacný zimný kabát alebo štýlový prechodný kúsok na každý deň!

Lacné dámske kabáty

Ide to aj za menej peňazí!

Či už hľadáte lacný zimný kabát, lebo si rady doprajete viac trendy kúskov, alebo sa neviete rozhodnúť medzi dvomi kabátmi, teraz už nemusíte robiť kompromisy. Nakúpte bez výčitiek výhodne. Najnovšia kolekcia Vero Moda, Camaieu či Dorothy Perkins skrýva mnoho pokladov za pár drobných. Už máte vybraté?

Náš tip

Už máte populárny teddy kabát?

Zababušte sa do módneho teddy kabátu a zamilujte si jeho mäkkosť, neuveriteľné pohodlie a nezameniteľný štýl.

Béžový plyšový kabát je univerzálny kúsok, ktorý zladíte do mesta, do práce, na rande ale aj k ležérnym outfitom, napríklad k obľúbenej teplákovej súprave a páru športových tenisiek tón v tóne.

Už máte populárny teddy kabát?
Už máte populárny teddy kabát?
Už máte populárny teddy kabát?

Nesmrteľné vzory kabátov, ktoré sú vždy dobrý nápad

Károvaný lacný vlnený kabát s prímesou hrejivej vlny v kontrastných farbách jednoznačne upúta pozornosť a ak túžite po výraznom kabáte, ktorý by definoval váš štýl a bol nadčasový, toto je on! Kockovaný vzor je módnou stálicou, takže jeho nákup neoľutujete. V kurze je aj pepito alebo leopardí či gepardí vzor.