Dámske nepremokavé kabáty

Oblečenie do poriadneho nečasu môže byť funkčné aj štýlové zároveň. Ženy sa chcú predsa páčiť v každej situácii, takže aj keď von leje ako z krhly, v modernom nepremokavom kabáte sa nemáte čoho obávať.

Dámske nepremokavé kabáty

Ako vyzerá ideálny jesenný nepremokavý kabát?

Čo sa týka dizajnu, odpoveď nebude jednoduchá. Niekto hľadá skôr eleganciu, neutrálne farby, inému zas vyhovuje pestrý vzor. Avšak, pri funkčných vlastnostiach sa zhodneme všetci: povrchová úprava by mala byť vodeodolná, no kabát by mal byť priedušný. Praktické je, ak má kapucňu, vrecká a podlepené švy.

Náš tip

Farebné pásiky sú hitom sezóny

Nepremokavý kabát s kapucňou s klasickým vzorom, obľúbenými pruhmi, je opäť sviežim trendom. Farebné pásiky na svetlom podklade vám zdvihnú náladu aj v pochmúrnych dňoch a pekný strih navyše zvýrazní ženskú postavu.

Ďalšou výhodou je, že v takomto kabáte budete pôsobiť mladšie. Potrebujete viac argumentov?

Farebné pásiky sú hitom sezóny
Farebné pásiky sú hitom sezóny
Farebné pásiky sú hitom sezóny

Výbava do nečasu aj v zime

Keď sa poriadne ochladí, príde vhod zimný nepremokavý kabát s hrejivým zateplením, aby ste aj v mokrom snehu dokázali čeliť nepriazni počasia s nepoškodeným účesom a nepremočeným oblečením. K dámskym snehuliam do čľapkanice je nepremokavý kabát nevyhnutnosťou, ak to vonku vyzerá, ako by sa čerti ženili.