Dámske jarné parky

Nemôžete sa rozhodnúť, či viac využijete kabát alebo bundu? A nebola by najlepšia dámska jarná parka? Je nadčasová, univerzálna a ľahko sa kombinuje s rôznymi outfitmi – skrátka kúsok, s ktorým nemožno urobiť chybu. Tak ktorú si vyberiete?

Dámske jarné parky

Dámska jarná parka je praktická a stále in

Parka sa vyznačuje dĺžkou tesne pod zadok, prípadne dlhšou, takže je ideálna pre tých, ktorým je v krátkych bundách zima. V páse je stiahnutá šnúrkou, vďaka čomu dokonale vynikne postava. Charakteristická je pre ňu aj kapucňa, ktorá ochráni váš účes počas jarného dažďa. Elegantnejšia jarná parka môže mať kapucňu lemovanú kožúškom. Skrátka sa jedná o praktickú bundu, ktorá nikdy nebude out.

Náš tip

Púdrovo ružová ako najkrajší jarný odtieň

Jarná príroda žiari farbami a tak nie je nič lepšie, než sa nimi nechať inšpirovať a vniesť ich trochu aj do šatníka.

Púdrovo ružová jarná parka pripomína rozkvitnutú čerešňovú alej a je ideálnym kúskom na jar – nielen kvôli vzhľadu, ale aj vďaka praktickosti. V chladnejších dňoch vám nebude fúkať na chrbát, v daždivých vás zachráni pred premoknutím a v teplejších ju možno nosiť ležérne rozopnutú.

Púdrovo ružová ako najkrajší jarný odtieň
Púdrovo ružová ako najkrajší jarný odtieň
Púdrovo ružová ako najkrajší jarný odtieň

S čím sa nosí jarná parka?

Dámska jarná parka je vďaka športovo-elegantnému vzhľadu ľahko kombinovateľná s ďalšími kúskami oblečenia. Najviac sa k nej hodia úzke džínsy či legíny, ku ktorým môžete obuť ako elegantnejšie chelsea boots, tak aj módne tenisky. Jarná parka, predovšetkým tá s kožúškom, sa ale nemusí nutne nosiť len s nohavicami, skvele k nej vyzerá napríklad kožená sukňa a vyššie šnurovacie topánky.