Dámske softshellové kabáty

Softshellový kabát je dokonalý spojenec proti nepredvídateľnému počasiu. Ideálny do mesta aj prírody. Vyberte si zaručenú kvalitu od značiek Loap alebo Alpine Pro. Objednajte si ho ešte dnes.

Dámske softshellové kabáty

Aprílové počasie si žiada softshellový kabát

Zabudnite na nevzhľadný prechodný kabát! Zaobstarajte si tento rok všestranný softshellový kabát, ktorý vás pri vhodnom výbere môže sprevádzať až do jari. Poobzerajte sa po kúsku s odopínacou hrejivou vsadkou, ten môžete nosiť dokonca aj v mrazoch. Nielenže je slušivý, ale poradí si so všetkými skúškami, ktoré si naň počasie prichystá. Ideálna na dovolenku po rozmarnom Slovensku.

Náš tip

Hodí sa ku všetkému a vetrá

Elegantný softshellový kabát bez nápisov a v jemnej púdrovej farbe využijete nielen na hektický deň v meste, ale aj na výlety do prírody.

Výborne sa hodí k džínsom aj športovým nohaviciam. Stále však ide o športový kúsok, preto ho nenúťte do kombinácie so sukňami a šatami, bude sa brániť zubami nechtami.

Softshellový kabát s kapucňou: ideálny kúsok do mesta i prírody

Vyrážate na rodinnú dovolenku? Potom rozhodne potrebujete dámsky softshellový kabát s kapucňou. Pokiaľ ho starostlivo naimpregnujete, nezradí vás ani v prudkom lejaku. Krásne a predovšetkým kvalitné zimné aj jarné softshellové kabáty zoženiete u značiek Loap či Alpine Pro. Pre dlhodobú funkčnosť aj pekný vzhľad nezanedbávajte šetrné čistenie kvalitnými prípravkami a pravidelnú obnovu ochrany pred vlhkosťou.