Teddy kabáty

Objekt túžby každej zimnej sezóny – teddy kabát – prináša pohodlie a teplú náruč štýlu pre ženy všetkých vekových kategórií. Preskúmajte s nami rozmanitosť týchto obľúbených kabátov, od klasických čiernych a bielych až po odvážne fialové a pieskové odtiene.

Teddy kabáty

Teddy kabát: skočte do zimy štýlovo

Lákajú vás roztomilé huňaté kabáty, ktoré vzbudzujú dojem, že ste kvôli nim stiahli z kože svojho obľúbeného plyšáka? Aby tiež nie, sú nielen hrejivé, ale tiež dominujú popredným módnym trendom už niekoľko sezón. Môžete ho pokojne nechať siahať až po zem, alebo nosiť skrátenú dĺžku tesne pod zadoček, nechať z neho vykukovať pekný rolák alebo sa do neho celá zababušiť. Vždy budete vyzerať dokonale.

Náš tip

Rozbite nudnú zimnú sychravosť

Zimu nemusíte len pretrpieť. Skúste si ju tento rok naozaj užiť a oblečte si niečo šokujúce, nečakané, zábavné.

Poobzerajte sa po ružovom či modrom teddy kabáte, pridajte luxusné slnečné okuliare, crossbody kabelku a vychutnajte si zimnú módu vo veľkom štýle. Výhodou je, že sa ku kabátu hodia ako tenisky, tak aj čižmy. Môžete ho preto pokojne zložiť až s prvými jarnými lúčmi.

Ak len jeden, potom jedine Teddy coat!

Jeden elegantný, jeden športový, jeden do mesta a vaša skriňa praská vo švíkoch. Našťastie to ide aj inak. Pokiaľ zháňate kabát, ktorý vynosíte takmer ku všetkému, rozhodne sa oplatí zaobstarať práve teddy coat. Zaobstarajte si karamelový, ťaví či krémový. Využijete ho prakticky ku každému outfitu. V naozaj treskúcich mrazoch sa vám potom bude hodiť najmä teraz kabát s kapucňou.