Dámske módne slnečné okuliare

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Prečo milovať slnečné okuliare?

Že sú dámske slnečné okuliare nevyhnutným módnym doplnkom, to iste tušíte už dlho, napokon sú súčasťou našich outfitov už 700 rokov, ale čo by mali spĺňať, aby vám zároveň tiež poslúžili svojou funkčnosťou? Rozhodne sa poobzerajte po tých polarizovaných, ktoré nielen neskresľujú to, čo vidíte, ale tiež odrážajú škodlivé slnečné žiarenie, a tým chránia zdravie vášho zraku.

Zdravie aj krása v jednom

Skvelá správa je, že už sa dnes nemusíte rozhodovať medzi funkčnosťou a vzhľadom, pretože väčšina značkových okuliarov už spája oba tieto parametre v jednom. Prezrite si ponuku obľúbených značiek Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Vans či Polaroid a presvedčte sa sama. Pokiaľ chcete navyše osviežiť svoj vzhľad niečím nevšedným, vyskúšajte napríklad drevené slnečné okuliare či okrúhle lenonky.

Tajomstvo čínskych sudcov

Vedeli ste, že v roku 1430 nosili čínski sudcovia „slnečné okuliare“ z dymového kremeňa? Nenosili ich však preto, aby sa ochránili pred slniečkom, ale preto, aby skryli svoj výraz a pôsobili tak viac tajomne a nečitateľne. To im potom tiež vo výsledku pomáhalo byť pokojnejším pri vynášaní súdov. Ak si chcete užiť to isté súkromie aj vy, kúpte si tiež objemné, temné a nepriehľadné okuliare a buďte inkognito.

Preskúmajte kategórii dámske módne slnečné okuliare a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske plátenky, dámske poločižmydámske vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - Bezvasport.sk, Housebrand.com a Delmas.sk alebo vyberajte podľa farieb.