Overaly na svadbu

Šaty nie sú vaša šálka kávy alebo len hľadáte zaujímavejší svadobný outfit? Skúste pre zmenu spoločenský overal na svadbu a zaručujeme, že budete dostávať jeden kompliment za druhým!

Overaly na svadbu

Originálny spoločenský outfit? Vezmite si overal!

Prišla vám pozvánka na svadbu s odporúčaním na spoločenský dress code, ale vy sa na šaty necítite? Alebo túžite po niečom originálnom? Zaobstarajte si spoločenský overal na svadbu, ktorý využijete aj na iné slávnostné a formálne príležitosti. Vybrať si môžete z rôznych strihov a farieb, myslite však na to, že ak vyberáte outfit na svadbu ako hosť, je zakázaná biela farba, ktorá je vyhradená iba pre nevestu.

Náš tip

Overal na svadbu: s čím ho kombinovať?

V lete je jasnou voľbou overal bez rukávov. Ak stavíte na kúsky bez ramienok, nezabudnite na zodpovedajúcu podprsenku, aby ste nepokazili svoj celkový elegantný dojem.

Čo sa týka dĺžky, pre spoločenské príležitosti vyzerá lepšie overal s dlhými nohavicami. Pokiaľ je však dress code voľnejší, môžete si vziať aj kraťasový overal.

Overaly podľa typu postavy

Zdalo by sa, že spoločenský overal na svadbu je len pre dokonalé postavy, nie je to však pravda - vždy záleží na strihu. Ak máte rovnú chlapčenskú postavu, zvoľte overal s opaskom, ktorý vytvaruje vaše krivky. Ak sa radíte k plnoštíhlym ženám, vyberte si elegantný overal na svadbu z jemnejších splývavých materiálov so širokými nohavicami, ktorý vyrovná proporcie a v kombinácii s podpätkami vyzerá neodolateľne.