Tuniky pre moletky

Predĺžená tunika učarovala nejednej majiteľke plnších kriviek. Strih, ktorý vám dodá sebavedomie, jednoducho patrí do vášho šatníka. Prezrite si najnovšiu kolekciu obľúbených značiek a doplňte si šatník.

Tuniky pre moletky

Tunika a legíny = nesmrteľná kombinácia

Všetky milovníčky pohodlnej módy, ktorá neobmedzuje, určite súhlasne prikývnu, že voľná tunika a obtiahnuté koženkové legíny spolu dokonale ladia. V každom šatníku by malo byť niekoľko takýchto kúskov na každodenné nosenie. U nás nájdete elegantné aj ležérne tuniky, jednofarebné aj pestré kúsky či bavlnené tuniky s potlačou.

Náš tip

Nebojte sa svetlých farieb

Vzdušná predĺžená tunika pre moletky v bielej farbe pristane aj vám. Lichotivý strih so sťahovaním v páse, ktoré vytvaruje ženské krivky a ľahký materiál sa postarajú o to, že na vás biela tunika bude vyzerať úžasne.

Nemusíte sa báť, že vám pridá kilogramy navyše. Outfit odporúčame doplniť pohodlnými šľapkami a háčkovanou kabelkou.

Nebojte sa svetlých farieb
Nebojte sa svetlých farieb
Nebojte sa svetlých farieb

Pustite si do šatníka pestré vzory a farby

V tejto sezóne sú vzory opäť v kurze. Siahnuť môžete po populárnych zvieracích vzoroch, ale aj kvetinových, geometrických a károvaných motívoch. Tie zažívajú návrat na scénu, no ak máte radšej jednofarebné kúsky, tunika pre plnoštíhle v trendových odtieňoch a v asymetrickom strihu bude rovnako skvelou voľbou.