Dámske paperbag nohavice

Túžite po dokonale ženskej postave? Zaobstarajte si paperbag nohavice alebo kraťasy a vaše prianie bude v okamihu splnené. Paperbag môžu byť ležérne, športové či elegantné a hodí sa na každú príležitosť. Tak poďte vyberať!

Dámske paperbag nohavice

Paperbag nohavice zakúzlia s vašou postavou

Paperbag nohavice majú vysoký pás previazaný mašľou, takže pripomínajú zaviazané vrecúško. Nohavice sa smerom ku členkom zužujú, ich strih je najčastejšie cigaretový alebo slim, môžu ale byť aj široké. Paperbag nohavice sa skvele hodia pre chlapčenské postavy, ktorým dodajú ženské krivky, alebo pre postavy typu jablko, ktorých siluetu krásne zdôraznia.

Náš tip

Paperbag kraťasy pre štýlové leto

Rada by ste v lete vyzerala pekne a upravene, ale v sukniach vás trápia odreté stehná? Máme riešenie!

Kúpte si paperbag kraťasy, ktoré vyzerajú elegantne a žensky, sú vzdušné a zabránia odieraniu stehien.

Nosiť ich môžete s teniskami a jednoduchším tričkom, ktoré v chladnejšom počasí doplníte koženým krivákom, alebo v elegantnom duchu so sandálmi a krátkym sakom do pása.

Paperbag kraťasy pre štýlové leto
Paperbag kraťasy pre štýlové leto
Paperbag kraťasy pre štýlové leto

Ako a s čím sa nosia paperbag nohavice?

Paperbag nohavice alebo kraťasy vyniknú s jednoduchým jednofarebným tričkom, ktoré sa nosí zastrčené zásadne dovnútra. Pokiaľ vám to postava dovolí, môžete k nim nosiť aj crop top. Ak je reč o úzkych paperbag, tie vyzerajú veľmi dobre v dĺžke ku členkom, doplnené vysokými martenskami alebo lodičkami na podpätku, ktoré vám predĺžia postavu.