Jednodielne plavky s kosticami

Mini bikiny nie sú váš štýl a radšej by ste niečo menej odvážne? Jednoduchá pomoc. Jednodielne plavky s kosticami schovajú aj drobné nedostatky a zároveň vyzdvihnú vaše prednosti. Ďalšia skvelá správa je, že ich pre vás máme na výber naozaj veľa.

Jednodielne plavky s kosticami

Kedy využijete jednodielne plavky s kosticami?

Jednodielne plavky sa hodia pre všetky ženy, ktoré sa necítia komfortne v bikinách a zároveň potrebujú podporu pre plnšie poprsie. Vďaka všitej kostici vytvarujú vaše prednosti a odvedú pozornosť od nedokonalostí. Okrem toho sú jednodielne plavky s kosticami vhodné na akékoľvek plážové a vodné športy, pri ktorých by vás dvojdielne plavky mohli veľmi ľahko zradiť.

Náš tip

Pri mori v plnom štýle

Doby, kedy bolo takmer nemožné zohnať pekné jednodielne plavky s kosticami, sú našťastie dávno preč. Výrobcovia už dávno pochopili rozdielne potreby žien, a tak je dnes výber jednodielnych plaviek obrovský. Na babičkovské strihy a vzory teda rovno zabudnite.

Jednodielne plavky s kosticami hýria pestrými farbami a o množstve z nich sa nebojíme povedať, že sú sakramentsky sexy. Vyberte si kytičkované, s geometrickým vzorom, prúžkované alebo napríklad bodkované jednodielne plavky s kosticami ešte dnes.

Pri mori v plnom štýle
Pri mori v plnom štýle
Pri mori v plnom štýle

Zoštíhľujúce plavky pre váš dokonalý pocit

Nie každá žena sa cíti príjemne, keď nastane čas vyzliecť sa do plaviek. Žiadna ale rozhodne nechce sedieť v lete doma, zatiaľ čo si iní užívajú vody a slniečka. Výrobcovia to veľmi dobre vedia, a tak si okrem plaviek pre plnoštíhle môžete kúpiť aj zoštíhľujúce plavky. Tie sú vyrobené z materiálov, ktoré dokonale stiahnu problematické partie. Vy si vďaka tomu konečne budete môcť užívať leto naplno a bez starostí.