Volánové plavky

Všetky romantické duše, pozor! Volánové plavky sú vašim trendom na tento rok. Dievčenské kvetované, exotické zvieracie vzory alebo minimalistická biela či čierna – volánové plavky nájdete tento rok v každom prevedení. Vyskúšajte ich aj vy.

Volánové plavky

Vytvarujte si postavu vhodnými plavkami

Očarujúca na pláži? Ak si vyberiete správne plavky na váš typ postavy, žiadny problém! Plavky s vysokým pásom vám predĺžia nohy, zamaskujú bruško a volánová podprsenka sa postará o vytvorenie objemu v horných partiách. Jednodielne plavky s volánom pristanú každej žene a túto sezónu sú opäť v kurze, rovnako ako volánové šaty.

Náš tip

Retro šachovnica s vysokým pásom

Milujeme retro kúsky, ktoré v sebe miešajú trendy z minulosti s aktuálnymi strihmi. A tieto dvojdielne plavky s vysokým pásom sú ukážkovým príkladom.

Volánové plavky nemusia byť iba o kvetoch a jungle vzoroch. Retro šachovnica v neutrálnej ružovej sa hodí aj k svetlejšej pokožke, vyšší pás zakryje menšie nedostatky v okolí bruška a aktuálne volánové rukávy urobia z topu plaviek skvelý doplnok letného outfitu na pláž.

Len pozor, aby ste s volánmi na rukávoch na pláži nezadriemali. Výsledne opálenie by nemuselo byť to pravé orechové.

Retro šachovnica s vysokým pásom
Retro šachovnica s vysokým pásom
Retro šachovnica s vysokým pásom

Jedno alebo dvojdielne plavky s volánom - ktoré si vybrať?

Celé plavky s volánom pôsobia veľmi žensky a rafinovaný strih, vzory a farby vám pomôžu opticky vyvážiť postavu. Chceli by ste zvýrazniť svoj pás? Dvojdielny model s volánmi je pre vás ako stvorený. Bonprix plavky ponúkajú pestrú paletu strihov a farebných prevedení, z ktorých si určite vyberiete.