Bralette plavky

Neviete si predstaviť život bez pohodlnej bralette podprsenky? Potom pre vás máme dobrú správu! Bralette plavky sú rovnako pohodlné a sexy a pri vode s nimi rozhodne zažiarite. Tak neváhajte a pustite sa do vyberania, ponuka je naozaj široká.

Bralette plavky

Ako vyzerajú bralette plavky a prečo si ich zamilujete?

Bralette plavky sú rovnako ako rovnomenné podprsenky bez kostíc a výstuží a na širšie či užšie ramienka, prípadne na jedno rameno. Bralette plavky si môžete vybrať s väčším výstrihom, najobľúbenejšie sú však tie, ktoré pripomínajú športovú podprsenku. A prečo si bralette plavky zamilujete? Sú pohodlné, nikde vás nič nebude škrtiť, hodia sa na opaľovanie, kúpanie aj športové aktivity, a navyše vyzerajú zvodne a žensky.

Náš tip

Ktoré bralette plavky sú najobľúbenejšie?

Čo sa farieb týka, sú obľúbenou voľbou na leto bralette plavky v pastelových odtieňoch alebo s kvetinovou potlačou. Pokiaľ však rada kombinujete rôzne doplnky typu farebné parea, slnečné okuliare a klobúky, budú sa vám hodiť jednoduché čierne bralette plavky, ktoré budú skvelým neutrálnym základom.

Ak príde reč na značky, sú veľmi obľúbené plavkové bralette podprsenky Calvin Klein, Tommy Hilfiger alebo Roxy, ktoré ponúkajú nielen krásny vzhľad, ale aj kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Ktoré bralette plavky sú najobľúbenejšie?
Ktoré bralette plavky sú najobľúbenejšie?
Ktoré bralette plavky sú najobľúbenejšie?

Ako vybrať spodný diel plaviek podľa typu postavy?

Najčastejším letným problémom žien býva väčšie bruško. To dobre schovajú plavkové nohavičky s vyšším pásom, ktoré v sebe nesú odkaz retro štýlu a v kombinácii s vhodnou podprsenkou dokážu byť veľmi sexy. Pokiaľ sú problémom širšie boky, vyberte si spodný diel na zaväzovanie, ktorý ľahko prispôsobíte a nikde sa vám nebude nič zarezávať. Ak ste menšie, siahnite po vykrojenejších nohavičkách, ktoré opticky predĺžia vaše nohy.