Plavky pre plnoštíhle

Správny výber plaviek netreba podceňovať. Ak si potrebujete opticky vytvarovať postavu a ubrať pár kíl navyše, siahnite po plavkách pre plnoštíhle. Tie používajú šikovné optické klamy a triky, ktoré potlačia vaše nedostatky a naopak vyzdvihnutú všetky prednosti.

Plavky pre plnoštíhle

Aké vybrať plavky pre plnoštíhle?

Plavky pre bacuľky nemajú síce tak široký výber strihov, ale zato sa od nich dočkáte všetkého, o čo vaše tvary žiadajú. Pevnosť, pohodlie a tvarovací efekt. Plavky pre veľké poprsie unesú aj naozaj veľký objem, plavkové šaty dokážu skvele zamaskovať nedokonalosti a v tankiných plavkách si plnoštíhle krásky môžu bez obáv zahrať aj plážový volejbal.

Náš tip

Využite optické klamy vo svoj prospech

Ak je niečo, čo vám dokáže v jednodielnych plavkách pre plnoštíhle pridať na sebavedomie lusknutím prsta, sú to práve optické klamy.

Naučte sa hru odtieňov využiť vo svoj prospech a môžete vyzerať aj o niekoľko veľkostí štíhlejšie. Samotná čierna síce zoštíhľuje, ale ďaleko väčšiu silu má, pokiaľ je strategicky umiestnená. Vyskúšajte iba pruhy po stranách tela, a uvidíte, aké kúzla vám v zrkadle predvedie.

Využite optické klamy vo svoj prospech
Využite optické klamy vo svoj prospech
Využite optické klamy vo svoj prospech

Aj dvojdielne plus size plavky sa vám môžu hodiť!

Páčia sa vám bikiny, ale žijete v predstavách, že na ne plnšie tvary nemajú nárok? Ani náhodou! Oblečte dvojdielne plavky s vysokým pásom pre plnoštíhle a užite si skvostný retro dojem, ktorý ide s postavou „krv a mlieko“ skvele do páru. Jediné, čo by vám mohlo uškodiť, sú pridané ozdoby, volániky a žabičkovanie. Stavte na jednoduchosť a budete za hviezdu.