Plavkové šaty

Hľadáte plavkové šaty, v ktorých sa budete cítiť sebavedome a komfortne? Preskúmajte širokú ponuku najlepších plavkových šiat a nájdite tie, ktoré vám budú vyhovovať! Okrem kvalitných značiek nájdete aj množstvo zliav!

Plavkové šaty

Plavkové šaty pre plnoštíhle: užite si leto naplno!

Skúsili ste už celý rad plaviek, ale stále ste nenašli tie pravé, v ktorých by ste sa pri vode cítili príjemne? Plavkové šaty pre plnoštíhle vám vrátia stratené sebavedomie a dovolia vám užívať si leto skutočne plnými dúškami. Plavkové šaty s kosticami spevnia objemný hrudník, predĺžená dĺžka cez boky zakryje objemnejší zadoček a strategický strih efektívne vytvaruje postavu presne tam, kde je treba.

Náš tip

Kúpacie šaty pomôžu vytvarovať postavu

Vyberajte z mnohých strihov aj farieb, ktoré vám pomôžu zakryť tie správne partie, a naopak upútať pozornosť presne tam, kde je to žiadané.

Ideálne pre dámy v rokoch a plnšie tvary. Najmä si dajte záležať na zdôraznení pásu. Pokiaľ navyše nemáte príliš dlhé nohy, ľahko si k nim pomôžete cez vyššie umiestnený pás. A ani pritom nepotrebujete podpätky, aké ľahké.

Kúpacie šaty pomôžu vytvarovať postavu
Kúpacie šaty pomôžu vytvarovať postavu
Kúpacie šaty pomôžu vytvarovať postavu

Odlíšte sa v plavkových šatách

Obľúbili ste si letné pareo? A čo tak plavky, ktoré vyzerajú, ako by ste ho nosili neustále? Plavkové šaty nemusia mať iba prvoplánový tvar kolesovej sukne, naopak môžu vyzerať veľmi efektne. Ľahučký závojček okolo bokov je veľmi sexy a na pláži vás spoľahlivo vyčlení z monolitického davu bikín. Skúste zmenu a experimentujte podľa ľubovôle, v lete je všetko dovolené.