Plavky so zvieracím vzorom

Ako sa vyšantiť na pláži alebo pri bazéne? Vyskúšajte plavky so zvieracím vzorom. Aj keď je motív rozhodne odvážny, je to aj klasika. Už v 50. rokoch minulého storočia si bikiny s leopardími škvrnami obľúbila herečka Jayne Mansfield, dnes ich môžete vidieť na módnych prehliadkach značiek Toma Forda alebo Michaela Korsa.

Plavky so zvieracím vzorom

Plavky so zvieracím vzorom sú jedným z najväčších hitov sezóny

Hľadáte sexy plavky a chcete nasledovať trendy? Neprehliadnuteľný zvierací vzor vo vás prebudí divokú šelmu! V kurze je nielen leopardí vzor, ale na prehliadkových mólach čoraz častejšie vidieť aj hadí, tigrí a zebrí vzor. Prezrite si ponuku bikín a jednodielnych plaviek so zvieracou potlačou z kolekcie Guess, PLZR alebo Trendyol.

Náš tip

Experimentujte s farbami a zaujímavým viazaním

Hadia potlač sa vyníma na plavkách v akomkoľvek farebnom prevedení a neodolateľne vyzerá aj leopardí vzor na pestrofarebnom podklade. Odviažte sa a vyskúšajte výrazné farebné kombinácie alebo neónové detaily na zvieracích plavkách.

Čo tak pohrať sa aj s viazaním a vyskúšať netradičné neopozerané úväzy?

Experimentujte s farbami a zaujímavým viazaním
Experimentujte s farbami a zaujímavým viazaním
Experimentujte s farbami a zaujímavým viazaním

Plavky s leopardím vzorom pre všetky milovníčky extravagancie

Potrpíte si na odvážne kúsky? Vo vašom letnom šatníku by určite nemali chýbať plavky asymetrických strihov s ozdobnými detailmi ako kovové prvky, volány. Hlavnú úlohu však hrá zvieracia potlač! Či už to bude legendárny leopard, had, tiger či zebra, je len na vás. O dokonalý plážový look sa v kombinácii s plavkami postará slamený klobúk.