Plavky s vysokým pásom

Vysoký pás je trendy a tento rok prichádza aj na pláže a kúpaliská. V ponuke nájdete plavkové legíny, monokiny aj brazílky. Vytvarujte svoje krivky, ktoré budú obdivovať muži aj ženy. Staňte sa kráľovnou pláže.

Plavky s vysokým pásom

Dámske plavky s vysokým pásom: super pohodlné a veľmi ženské!

Dvojdielne plavky s vysokým pásom majú tendenciu lichotiť rôznym typom ženských postáv, šikovne zamaskujú bruško, predĺžia nohy a zároveň pôsobia štýlovo. Zahviezdite na plážovej party či kúpalisku vo výrazných farbách, nadčasových neutrálnych odtieňoch alebo vzorovanej potlači – je to len na vás!

Náš tip

Srdcom aj štýlom v džungli

Plavková sezóna so sebou prináša vlnu dobrej nálady, na ktorú by ste mali naskočiť aj s vašim stylingom. Zabudnite na jednofarebné minimalistické plavky a zvoľte vzory a farby.

Veľmi trendy variáciou je tématika džungle a kvetovaných vzorov, ktoré na plavkách s vysokým pásom veľmi pekne vyniknú. Ak nie ste fanúšičkou farieb, vyskúšajte kombináciu tón v tóne alebo klasické čierne plavky s botanickou potlačou v neutrálnej farbe ako biela, béžová alebo sivá.

Srdcom aj štýlom v džungli
Srdcom aj štýlom v džungli
Srdcom aj štýlom v džungli

Ideálne plavky pre moletky

Nemusíte mať postavu modelky, aby ste sa mohli cítiť pri vode sebavedomo. Calvin Klein plavky vás rozmaznajú luxusným vzhľadom, športovo založené dámy oslovia Adidas plavky a aj Bonprix má vo svojej najnovšej kolekcii štýlové dámske plavky s vysokým pásom. Stačí si len vybrať, zobrať opaľovací krém, slnečné okuliare a vyraziť chytať bronz.