Vystužené plavky

Rada by ste sa pri vode pochválila pekným výstrihom, ale príroda k vám nebola v oblasti hrudníka príliš štedrá? Potom sú pre vás jasnou voľbou vystužené, prípadne polovystužené alebo push-up plavky. Robia sa ako jednodielne, tak aj dvojdielne, v rôznych strihoch, farbách a vzoroch.

Vystužené plavky

Vystužené plavky: aký strih podprsenky vybrať?

Nielen výstuž, ale aj strih hrá rolu v prípadoch, keď chcete svojmu poprsiu pridať na objeme. Najlepšie sú na tento účel trojuholníkové plavky za krk, prípadne ďalšie strihy s hlbším výstrihom. Druhou obľúbenou voľbou sú vystužené plavky s balkónovou podprsenkou, ktorá sa hodí pre ženy, ktoré preferujú decentnejší štýl plaviek. Plavky v crop top strihu nie sú úplne ideálne – vaše prsia skôr nevzhľadne splácnu, než zdvihnú.

Náš tip

Zaujmite nielen dekoltom, ale aj štýlom

Upútať pozornosť okolia môžete rôznymi spôsobmi a nemusí to byť vždy len plný dekolt. Pokiaľ vám ani vystužené plavky príliš nepomôžu, stále môžete zaujať vycibreným štýlom.

Tento rok sa vracajú zvieracie vzory, takže leopardie plavky budú perfektná voľba, až už sa chystáte k moru či rybníku za domom. Vďačnými doplnkami sú potom klobúky, parea či výrazné slnečné okuliare – mačací tvar sadne k leopardím plavkám ako uliaty.

Zaujmite nielen dekoltom, ale aj štýlom
Zaujmite nielen dekoltom, ale aj štýlom
Zaujmite nielen dekoltom, ale aj štýlom

Vystužené plavky s riasením pridajú na objeme

Vystužené alebo push-up plavky sú skvelé, objem si ale môžete pridať aj opticky, a to voľbou vhodného štýlu plaviek. Vyskúšať môžete napríklad prekrížené plavky zavinovacieho typu, plavky s riasením, volánmi alebo strapcami cez hrudník, prípadne vystužené plavky s väčšími vzormi či vodorovnými pruhmi. Výraznejší vrchný diel má navyše ešte jeden bonus - ak máte väčšie boky, vyrovnáte nepomer a odpútate od nich pozornosť.